• Profil školy

Školský vzdelávací program je zameraný na rozvoj environmentálneho cítenia, rozvoj športových aktivít a regionálnej výchovy. To všetko s využitím moderných informačno-komunikačných technológií vo vzdelávacom procese. Kvalifikovanosť pedagógov je 100% , v škole pracuje špeciálny pedagóg, spolupracujeme s Centrom pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Dubnici nad Váhom. Žiaci sa učia anglický jazyk v súlade so Štátnym vzdelávacím programom. V škole pracujú dva krúžky: environmentálny krúžok a Vševedko pod vedením pedagógov.  Stravovanie žiakov je zabezpečené v školskej jedálni.V priestoroch školy je zriadené múzeum obce, ktoré zachytáva dávnu minulosť našich predkov...