• Vážení rodičia, učitelia, milí žiaci a zamestnanci školy!

Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024 sa uskutoční v pondelok 4. 9. 2023 v budove základnej školy o 8:00 hodine.

Žiaci 1. ročníka si prinesú školské aktovky a spolu s rodičmi pôjdu po slávnostnom otvorení školského roka do svojej triedy.

Žiaci 2. až 4. ročníka po slávnostnom otvorení školského roka pôjdu domov. Stravovanie v jedálni pre žiakov školy a ŠKD bude od nasledujúceho dňa 5.9.2023.

• Koniec školského roka

• Na záver školského roka vystúpili žiaci s krátkym programom. Po zhodnotení výsledkov pani riaditeľka poďakovala sponzorom školy a najmä Nadácii Markíza, ktorá prostredníctvom projektu „Spoločné zážitky nás spájajú“ prispela našej škole na rôzne aktivity.

Rozlúčili sa aj s dvomi štvrtáčkami z Ukrajiny, ktoré budú pokračovať v piatom ročníku v Mikušovciach.

Po oficiálnom ukončení pokračovalo posedenie s malým občerstvením a chutnými koláčmi.

• Jún

• V poslednom mesiaci školského roka sa žiaci nielen učili, ale aj súťažili a zabávali sa. Spoločne s rodičmi mali aj opekačku.

Navštívili požiarnu zbrojnicu v obci.

Žiaci florbalového krúžku si zahrali turnaj so žiakmi v Pruskom.