• Stavanie mája v škole

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Stavanie mája v škole.

Sadíme my máje...  obsahom prierezovej témy Tradičná regionálna a  ľudová kultúra je zachovávanie tradícií v regióne, učenie detí k miestnym tradíciám, zvykosloviam...nádherne , vďaka členom DHZ v Červenom Kameni, pedagógom, rodičom,žiakom a obecnému úradu , sme si dnes pripomenuli tradíciu stavania májov na Slovensku, konkrétne u nás v školskom areáli. ĎAKUJEME za milé, veselé, kultúrne a tradičné dopoludnie pri stavaní mája... Máj, máj, máj zelený, pri školičke sadený !

• Apríl a jeho aktivity v škole

• S príchodom apríla - mesiaca lesov máme v škole pripravené rôzne aktivity a projekty na tému: Ochrana lesov, vtáctva a prírody. Jedným z nich je aj úprava okolia školy. Fotografie sú v galérii.

• Divadlo v ŠKD

• Pri príležitosti Dňa učiteľov pripravili žiaci v ŠKD pod vedením pani vychovávateľky Mgr. Anky Pagáčovej divadelné predstavenie O lesných škriatkoch a obdarovali panie učiteľky krásnym pozdravom a kyticou kvetov, za čo im veľmi pekne ďakujeme. Fotografie sú v galérii.